Hakkımızda

Yazın insanın ömrünü uzatan renklerinden en büyük beklentiniz nedir? Elbette keyifli ve huzurlu bir tatil! Kumların tatlı yakıcılığı, denizin pırlantayı andıran ışıltısı ve unutulmaz hatıralarla dolu bir yaz tatili, uzaklarda kalan bir hayal değil. Çünkü artık Tatil Sanatı yanınızda!

Tatil Sanatı, zamanın ve mekanın ötesinde tatilcilere en ideal yol rehberi olma hedefiyle doğdu. 2016 yılında turizm sektöründe taze bir başlangıç yapan firmanın deneyimleri ve iş birikiminin kökenleri çok daha eskiye dayanıyor. Geçmişin nostaljik esintisi ve çağın modern getirilerini harmanlayan profesyonel yöneticiler, sizlere unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor. Yorucu ve cüzdan düşmanı tatil seçeneğini tozlu raflara kaldıran Tatil Sanatı, dinamik ve konforlu bir tatile ulaşmak için ilk adım!

Tatil, sevdiklerinizle keyifli bir kaçamak ya da yoğun koşturmacalarla dolu bir iş seyahati... Nedeni ne olursa olsun Tatil Sanatı vaktinizi en iyi şekilde geçirmeniz için destek sağlıyor. Güvenilir, çözüm odaklı ve uzun yılların tecrübesini bünyesinde toplayan firma yöneticileri, müşteri memnuniyetini öncelikli amaç olarak belirliyor. Size de sevdiklerinizle birlikte her şey dahil, unutulmaz bir tatil fırsatı yaşamak kalıyor!

Merkez nokta olarak Bodrum ve Antalya otelleriyle entegrasyon sağlayan Tatil Sanatı, hayalinizdeki tatilden çok daha keyifli ayrıcalıkları sizlerle buluşturuyor. Tatile çıkmayı uzun yıllar ertelediniz mi? Tatil kavramı bütçe düzenlemenizde hep geri planda mı kaldı? Artık bitti! Tatil Sanatı ile hem sevdiklerinizi hem de bütçenizi şımartacak bir seyahat imkanı yaşayabilirsiniz...

Tatil Sanatı; rent a car, uçak bileti satışı ve geniş hizmet yelpazesine sahip fırsatlarıyla modern tatil anlayışında en ideal seçenek! Donanımlı kadrosu ve müşteri odaklı çalışma sistemiyle maksimum memnuniyet güvencesi yaratan firma, sizi unutulmaz anılarla dolacak bir tatil ortamına davet ediyor. Tatil Sanatı çözüm odaklı müşteri hizmetleri, alanında donanımlı yetkilileri ve çağı yakalayan yönetim anlayışıyla fark yaratıyor!

Size düşen yalnızca ayaklarınızı kumlara uzatmak ve dalgaların parmaklarınızın arasından kayıp gidişini seyretmek...

Copyright © 2017 isimalan.com

Sitemizde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları tatilsanati.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otelbilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından tatilsanati.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. tatilsanati.com sitesinde yer alan otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. tatilsanati.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz.